Tokio Tower
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

merhaba :D siteye üye olmaktaki tek amacım...

2 posters

Go down

merhaba :D siteye üye olmaktaki tek amacım... Empty merhaba :D siteye üye olmaktaki tek amacım...

Post  SP1CA Fri Sep 04, 2009 11:23 pm

şimdiden özür dilerim XD pek paylaşım yapmak adına üye olmadım.

sadece Johnny's gruplarının (ya da Jr larının) hayranlarının irtibat halinde olması gerektiğinin altını çizmek istedim. Very Happy birlikten kuvvet doğar diorum ve JE alakalı sitelerin, blogların, forumların... yöneticilerinin beraber hareket etmelerini istiyorum. yakın zamanda bir adet Igo Akun için, bir adet de KAT-TUN için site açtım, diğer site-blog sahiplerinin de izniyle onların site-bloglarının reklamını yapmak ve kardeş site gibi bişey ilan etmek istiorum. Very Happy benimle kontak kurun lütfen.

bu şekilde bence sesimizi daha rahat duyururuz ve Johnny's in karşısına daha kalabalık (tek grup halinde) bir hayran kitlesi çıkarırız.

SP1CA

Back to top Go down

merhaba :D siteye üye olmaktaki tek amacım... Empty Re: merhaba :D siteye üye olmaktaki tek amacım...

Post  merkür prensesi Sun Sep 06, 2009 12:50 pm

kendi bloglarım adına konuşmam gerekirse istersen hepisini kardeş ilan edebilirsin, benim için hiçbir sorunu yok
hatta mutlu çok mutlu eder bu beni =D
şöyle büyüüüüük bir Johnny's platformu açmayı biz de hedefliyoruz, şöyle tamamen Türkçe olanından özellikle.
ancak bu sene össye hazırlandığım için buralarda fazla olamayacağım.
seneye birşeyler oturtturabiliriz belki? hm?
merkür prensesi
merkür prensesi

Back to top Go down

merhaba :D siteye üye olmaktaki tek amacım... Empty Re: merhaba :D siteye üye olmaktaki tek amacım...

Post  SP1CA Sun Sep 06, 2009 9:04 pm

teşekkür ederim Very Happy

merkür prensesi wrote:
şöyle büyüüüüük bir Johnny's platformu açmayı biz de hedefliyoruz, şöyle tamamen Türkçe olanından özellikle
bence de kesinlikle yapılmalı bu.

şimdiden geçmiş olsun diyeyim öss için Very Happy ben 2 kere girmek zorunda kaldım.

SP1CA

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics