Buzzer Beat ~ Gakeppuchi no Hero!

Go down

Buzzer Beat ~ Gakeppuchi no Hero!

Post  merkür prensesi on Sat Jul 04, 2009 4:56 pm

Yamapi yaklaşık bir sene kadar verdiği aradan sonra önümüzdeki ay nihayet yine bizlerle! Dramanın resmi sitesinde 13 Temmuz Pazartesi akşamı saat 9'da yayına gireceği yazılı!

Tabi ki çekimler çoktan başlamış durumda. Az zaman öncesine kadar konusu hakkında bile çok fazla bilgi bulunmayan drama şimdi tüm hatlarıyla kesinleşmiş durumda. Başta dramanın basketbol hakkında olacağının söylenmesi ve Yamapi'nin saç rengini kızıla yaklaştırmasıyla beraber dizinin Slam Dunk'un drama versiyonu olduğu zırvalandı. Hatta basketbol temalı bir dizi olduğu için High School Musical'ın Japonya versiyonu olduğu bile sanıldı ama aslında alakası yoktu o_O

Öncelikle Yamapi'nin sonunda saçlarını kesmesine gerçekten minnettarım! Bir de at kuyruğu yaptığı zaman cidden gıcık ediyordu beni -_- Yine çok kısa kestirmemiş ama bence bu boy ideal. Bi de siyaha boyatsaymış tam olucakmış ama neyse, buna da şükür o_O Filmdeki diğer başroller de oldukça iyi. Aibu Saki daha önce Zettai Kareshi'de oynadığı Riko rolüyle bayağı dikkat çekmişti. Cidden çok şeker kız =3 Bir de Keiko Kitagawa var tabii... O da Pretty Guardian Sailor Moon'da diğer savaşçı karakterleri okkalı bir şekilde sollamış olan Sailor Mars'ın kendisidir O_o Aynı zamanda bu dramada Sailor Venus'u oynayan Ayaka Komatsu da yer alıyor. Gördüğünüz gibi kadro bayağı ilginç o_O'

Kısa süre önce de Oricon'da drama hakkında hazırlanan bir sayfa İngilizceye çevrildi. Onu da paylaşayım diyorum o_O ;

Meiji Üniversitesi'nden mezun olan iki oyuncudan, Yamashita Tomohisa ve Kitagawa Keiko'dan, birbirlerini tanımlamaları istendi. (Bu ikisinin aynı zamanda sette çok iyi anlaştığı söyleniyor. Grrr -_-)

Yamapi: Onunla ilk üniversitede tanıştım. Ordaki eğitimi boyunca yetişkince tavırlar sergilediğini gördüm.

Keiko: Benim için en büyük süpriz onu böyle acınası bir rolde görmek oldu. Üniversitede başının çok dolu olmasına rağmen her derse büyük bir dikkatle girerdi. Başaramayacağı şey yok gibi görünüyordu.

Yamapi aynı zamanda oynadığı karakteri çok iyi anladığını ve eğer eğlence sektöründe çalışmasaydı onun da kendine göre bir takım sorunları olabileceğini savunuyordu.

Roller

Yamashita Tomohisa -- Kamiya Naoki

Sürekli tökezleyen, cesaretsiz ve güvenilmez bir basketbol oyuncusu.
Sevgilisi de dahil kimse ona katlanamıyor.
Bir sanayi derneğinin basketbol takımında oynuyor; basketbolda, işte ve aşkta çok zayıf yönleri var.

Kitagawa Keiko -- Shirakawa Riko

Naoki'yle şans eseri tanışmışlığı bulunan bir kemancı.
Tam bir kahraman. Güçlü, neşeli, iyimser ama inatçı bir kız.
Naoki'nin aşık olduğu kişi. (T___T)

Aibu Saki -- Nanami Natsuki

Naoki'nin sevgilisi, ponpon kız.
Olgun biri.

Kanjiya Shihori -- Ebina Mai

Riko’nun arkadaşı.
Riko'nun aşk meşk olaylarına karışıyor.

Mizobata Junpei -- Hatano Shuuji (Hideji de olabilir, kesin değil)

Naoki'nin bir meslektaşı

Ito Hideaki -- Kawasaki Tomoya

Naoki'nin oynadığı basketbol takımın koçu. Takımın koçu olarak Naoki'yi çok iyi anlıyor. Bir de Naoki'nin aşkına rakip oluyormuş o_O'

ayrıca reklamını görmek isteyenler tıklasın ~~

izlemek isteyen? Razz
merkür prensesi

View user profile

Back to top Go down

Re: Buzzer Beat ~ Gakeppuchi no Hero!

Post  RyuzaKi_ on Sat Jul 04, 2009 6:20 pm

Ben Ben Ben..! Very Happy
sabıRsızLıkLa bekLiyorumMm...! Basketball
RyuzaKi_

View user profile

Back to top Go down

Post  rei on Sat Jul 04, 2009 8:06 pm

oha ölürüm ona benn!!! gülüşe bak ya çok tatlı pislik xd keiko olmasa bu drama çok daha güzel olabilirdi bence bu arada xD
rei
Admin

View user profile http://tokiotower.forumotion.com

Back to top Go down

Post  Sponsored content

Sponsored content

Back to top Go down

Back to top

- Similar topics